Firma Alfa Card

vznikla na konci roku 1996, kdy plastová karta byla ještě „velkou neznámou“ a patří mezi zakladatele tohoto tiskového oboru u nás. Od té doby výroba plastových karet zaznamenala obrovský vzrůst. Na našem trhu a v našich peněženkách mužete vidět velké množství různých karet.

Naše firma tiskne plastové karty v té nejlepší kvalitě na nejmodernějších strojích s vysokou tiskovou kapacitou. Tiskneme pro zákazníky z celé České republiky. Naše klienty najdete i v zahraničí a to nejen v Evropě, ale naše karty putují i za moře (Hotely v Africe a v Arabských Emirátech). Náš nejvzdálenější klient je z Jižní Ameriky (Fotbalový tým v Argentině).

Zajistíme kompletní realizaci

plastových karet v krátkých termínech a za přijatelné ceny. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně dle jeho potřeb a znalostí z oboru tisku plastových karet a grafiky. Připravíme Vám nabídku dle Vaší specifikace. Pokud je pro Vás plastová karta něco nového, pak Vám poradíme jak nejlépe karty využívat a jak s kartou pracovat.

K plastovým kartám

Vám zajistíme i další doplňky jako například obaly, visačky, klipsy, šnůrky, rolery, atd. Většina těchto doplňků je skladem a dodáváme je do 48 hodin.

Mezi naše další služby

patří kompletní grafické práce, samolepící reklama, potisk a vyšívání textilu, reklamní plachty, bannery, velkoplošné tisky a další reklama.

Dále pak Full servis v oblastí výstavnictví, organizace firemní a soukromých akcí, catering a další.

Sledujte nás na facebooku