UV TISK

  • Nabídka tiskových technologií s UV inkousty vytvrzovanými LED zářením se na trhu neustále rozšiřuje. Na tento trend zareagovala firma MUTOH uvedením nové řady tiskáren VJ-1626UH a VJ-426UF se zaměřením na speciální a průmyslové aplikace.
  • Kompaktní A3+ desková tiskárna s integrovaným vakuovým stolem. Je určena pro přímý tisk široké škály pevných médií, včetně 3D objektů, do tloušťky 70 mm. Vytvrzování inkoustu na povrchu tiskového materiálů probíhá pomocí UV LED lamp. Mezi výhody hlavní výhody patří nízká spotřeba elektrické energie a potisk médií citlivých na teplo. Velkým benefitem je absence VOC látek při produkci.
  • Drop-on-demand Micro Piezo Inkjet hlava využívá technologii proměnlivé velikosti tiskového bodu v kombinace s patentovanou tiskovou technologií Mutoh (i2). Hlavní předností tiskové hlavy nové generace je vyšší frekvence vystřelování kapičky inkoustu, rozsah variabilní tiskové kapky od 3,5 do 35 pl, projevující se nárůstem kvality a produkční rychlosti tisku.
  • MUTOH ValueJet VJ-426UF produkuje grafické výstupy ve vysoké kvalitě. Je určený pro výrobu návrhů produktů a jejich prototypů, potisk dárkových předmětů, suvenýrů, ocenění v menších sériích, speciálních průmyslových výrobků, jejich etiket, štítků apod.
  • Tiskárny MUTOH využívají na tisk tiskové hlavy s revoluční a patentovanou technologii MUTOH I2. Tato technologie zajišťuje vzájemné „inteligentní“ prokládání kapiček inkousty, které v konečném důsledku přináší uživateli vyšší produkční rychlost tisku a snadnější obsluhu.